Müzikonair Radyo Programcısı Cem Arslan’ın ‘Afili Kentin Alaylıları’ Kitabı Okurlarla Buluştu | Müzikonair
RadyoUlusal

Radyo Programcısı Cem Arslan’ın ‘Afili Kentin Alaylıları’ Kitabı Okurlarla Buluştu

Başarılı radyo sunucusu Cem Arslan, “Afili Kentin Alaylıları” ile eğlenceli kalemini okurlarıyla buluşturuyor. İnkılâp Kitabevi imzasıyla yayımlanan kitapta, büyük şehrin karmaşıklığındaki insana dair notlar düşülüyor.

İstanbul trafiğinde, serviste ya da evde vakit geçirirken misafir olan ve kulakların bilip tanıdığı bir sesin ardından giden “Afili Kentin Alaylıları”, hem eğlenceli hem de trajik olayları bir araya getiriyor. Cem Arslan, ilk kitabında kentin içinden biri olarak bu şehirli insanlara bakarken, başarılı radyo sunuculuğu kariyerine yazarlık deneyimini de ekliyor.

Cem Arslan’ın kendi anılarını da içerisine kattığı “Afili Kentin Alaylıları” metropol hayatının insanların üzerinde bıraktığı etkileri, büyük kentlerin yarattığı psikolojik, sosyolojik, maddî ve manevî tüm değişimleri ele alıyor. Eski ve yeni arasındaki keskin kuşak çatışmalarını da işleyen kitap, kentin imkânlarını yanlış kullanarak yaşanan yozlaşmaları, kadın-erkek ilişkilerini ve insana ait daha pek çok durumu akıcı bir dille okurlarıyla buluşturuyor.

İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlanan “Afili Kentin Alaylıları” yeni bir anlatı olarak raflardaki yerini alırken, sıkıcı hayat koşturmacasında okurların vaktini güzelleştirmek ve farkındalıklarını arttırmak için bekliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu