Müzikonair RADYO VE MÜZİK CAMİASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN TÖRENİ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

RADYO VE MÜZİK CAMİASINI BULUŞTURAN DÜĞÜN TÖRENİ

Ünlü şkarkıcı Gökhan Türkmen evlendi!.. MüzikOnair ekibi, Gökhan Türkmen’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadı!..

 Dün akşam dünya evine giren Gökhan Türkmen ve Sinem Aksoy çifti sanat ve radyo dünyasından birçok dostlarının katıldığı düğünde eğlenceli ve müzik dolu saatler geçirdiler.

 Sonbaharın ilk gününde kır düğünü yapmayı seçen Gökhan – Sinem çifti aynı zamanda Gökhan Türkmen’in de doğum gününe denk getirdikleri düğünleri tam anlamıyla ölümsüzleşti.

 Kendi şarkılarının yayınlandığı törende renkli kareler oluştu…

Sanat dünyasından ,   Halil Sezai, Fettah Can, Cansu Kurtçu , Işın Karaca, Doğukan Manço,Tuğba Yurt, İrem Derici, Kerem Cem, Paşhan Yılmazer, Ali Ersan Duru,Derya Şensoy,Ferhan Şensoy, Eflatun, Özgün, Bahadır Tatlıöz, Güntaç Özdemir ,İrfan Özata, Murat Evgin,Levent Dörtel, Gönen, Bora Uzer , Aslı Demirer, Murat Evgin , GT Band , Aslı Demirer , İrfan Özata , Yusuf Aslan , Cihan Dabager, Turgay Saka , yapımcısı Yılmaz Uyar ,

Radyo Dünyasından , Yalçın Alaca , Hakan Küfündür , Kaan Gökman , Cenk Alptekin , Gürdal Çakır , Mert Erdoğan , Sacit Papakçı , Neyran Onay , Serhan Sokulgan , Gökhan Türkmen’in Basın ve Radyo Pr’ları İnci Razaki / Cansu Yılmaz

 ve çok sayıda konuğun katılımıyla eğlenceli bir düğün yaşandı…

 MüzikOnair ailesi olarak Gökhan Türkmen’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 GECEDEN KARELER : 

 gökhan-türkmen-düğün (1) gökhan-türkmen-düğün (2) gökhan-türkmen-düğün (3) gökhan-türkmen-düğün (4)

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)