Radyonun Yıldızlarını Bu Yıl Halk Seçecek -
RadyoVitrin

Radyonun Yıldızlarını Bu Yıl Halk Seçecek

Geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Radyonun Yıldızları Ödülleri, bu yıl format değişikliğine gidiyor.

Geçtiğimiz yıl Esenler Belediyesi ve Radyo Esenler’in ev sahipliğinde ilki yapılan ve sadece meslekte 20 yılın üzerinde olan radyo programcılarının ödül aldığı “Radyonun Yıldızları” bu yıl format değişikliği yaparak halk oylaması ile seçilecek.

Projenin mimarı Cenk Sarıkaya “Geçtiğimiz yıl bu projeyi Sayın Başkan Mehmet Tevfik Göksu ve ekibine bahsettiğimde onlar da sağ olsunlar benimle heyecanlandılar. Ve birlikte proje üzerine konuşarak ilk yıl ve devamı için fikir alışverişi yaparak geçen yıl sadece meslekte 20 yılı geçkin süredir mikrofonda olanlar ödül alırken; aynı zamanda Esenler Belediyesi radyosu olan Radyo Esenler‘de eğitim alan öğrencilere de sertifika verdiler. Yani sembolik bayrak değişimi de diyebiliriz.” diye konuştu.

TÖREN İÇİN İKİ HAZIRLIK BİRDEN!

Cenk Sarıkaya, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bu yıl Radyonun Yıldızları geçen sene yaptığımızdan farklı olacak. Bu yıl 23 kategoride adaylar yarışacak ve sadece radyo programcıları değil aynı zamanda sanatçı ve müzik yapım şirketleri de kategori de olacak çünkü onlar da Radyonun Yıldızları. Halk oylaması hazırladığımız web sitesi üzerinden Ocak ayı içinde başlayacak ve Şubat ayının ilk haftası son bulacak. Ödüller sahipleri ile 13 Şubat Dünya Radyo Günü‘nde buluşacak.

radyonun yıldızları yarışma esenler

Malum dünya bir pandemi ile mücadele ediyor bu nedenle bizler de iki farklı hazırlık yapıyoruz. Birincisini inşallah pandemi daha da zayıflar ve Esenler Belediyesi Kadir Topbaş Kültür Merkezi‘nde yaparız; ama Allah korusun pandemi artarsa bu defa dijital ortamda yapacağız. Ayrıca ödül alanlar ve özel gece Esenler Belediyesi Şehir Ekranı TV‘den yayımlanacak.

En başından beri projeye inanan Esenler Belediye Başkanı sayın Mehmet Tevfik Göksu, başkan yardımcıları, kültür müdürü ve ekibi; Radyo Esenler ekibine ve diğer tüm birimlerden destek olanlara ve tabii ki her zaman benimle olan fikir veren destek veren tüm radyo programcısı dostlarıma da çok teşekkür ediyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)