MüzikMüzik HaberVitrin

Rafet El Roman’dan Çapkınlık Açıklaması: “Doğru Kişiyi Bulana Kadar…”

Katıldığı bir ödül töreninde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Rafet El Roman, hakkında çıkan çapkınlık haberleri hakkında konuştu.

Rafet El Roman’ın geçtiğimiz aylarda bir kadın takipçisine attığı mesajlar ifşa olmuştu. Ardından adı çapkınlık haberleriyle anılan ünlü şarkıcı, bu kez “Ben de sanıyorum ki benim ufak tefek çapkınlık turlarım doğru kişiyi bulana kadar… Doğru kişiyi bulduğumda zaten bir daha da böyle haberler okumayacaksınız.” diye konuştu.

İlgili Haber: Rafet El Roman’ın Takipçisine Yazdığı Mesajlar Ortaya Çıktı

Rafet El Roman, şunları söyledi:

“Sizler benim adımı çıkardınız çapkına. Adım çıkmış çapkına, inmez Mecnun’a. Şayet bir şey soracağım, bu zamanda kim Mecnun olmak ister, kim yanar Leyla uğruna çöllerde? Çünkü artık Leyla yoksa Fatma var, Fatma yoksa Ayşe var. Hemen Instagram’ı veya sosyal medyayı açıyorsunuz… Hayatın böyle olumsuz bir yönü de var. Kaç tene dokunursanız dokunun, ne kadar çapkınlık yaparsanız yapın insanın içinden bunu hep aşık olduğu insanla yaşama arzusu var. Ben de sanıyorum ki benim ufak tefek çapkınlık turlarım doğru kişiyi bulana kadar… Doğru kişiyi bulduğumda zaten bir daha da böyle haberler okumayacaksınız. Ama biraz da abarttığınızı ifade etmeliyim.”

Evliliğe sıcak baktığını söyleyen ünlü şarkıcı “Aşk güzel bir şey. Yeniden başlamak için insan hayatının en büyük sebeplerinden biri. Karşı cinsine olduğun meyil, hasret, o ateş… Yani ötesi yok arkadaşlar” diye konuştu.

Röportajı izlemek için buraya tıklayın.

İlgili Haberler:

Özcan Beylan’dan Rafet El Roman’a Ters Köşe Yaptıracak Sözler

Posta Yazı İşleri Müdüründen Rafet El Roman’a: “DM’den Yürümeyi Bilmiyor”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/4uKcc
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.