MüzikMüzik Haber

Rap Dünyası Karıştı! ‘Mekanın Sahibi’ Çalıntı Mı?

Norm Ender’in ”Mekanın Sahibi” şarkısının çalıntı olduğu iddiaları müzik dünyasını karıştırdı. Türkçe rap savaşlarını yeniden başlatan, içinde birçok rapçiye gönderme bulunan ve kısa sürede müzik listelerini alt üst eden ”Mekanın Sahibi”şarkısının çalıntığı olduğu iddiaları rap piyasasında adeta sönen ateşi körükledi.

‘Mekanın Sahibi’ şarkısının beat’i B STAKK x YUNG SLATT tarafından yapılan ‘Work My Love’ şarkısının remix versiyonuna benzetildi.

Şarkının benzerliğini sosyal medyada paylaşan Khontkar lakaplı rapçi ise Norm Ender’i adeta tiye aldı. Ünlü rapçi meslektaşı ile ilgili ”Bu beati yapan dava açıcam diyormuş. Bir de reklam filmine satmışsın” dedi.

” Sen Resmen Sahtekarsın”

Norm Ender’e bir tepki de Killa Hakan’dan geldi. Killa Hakan Instagram hesabından, ”Sen resmen yalancısın. Sahtekarsın. Bunu resmen ortaya koydun” dedi.

Birçok rapçi de Norm Ender’e karşı eleştirilerde bulundu.

19 Temmuz’da video klibiyle Youtube yayınlanan ve milyonlarca kez tıklanan, dijital platformlardaki listelerde uzun süre zirvede kalan bunun yanı sıra De Facto’nun reklamında kullandığı şarkının çalıntı olması iddiaları ile ilgili Norm Ender’den herhangi bir açıklama gelmedi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/SRHOQ
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.