Rap Sanatçısı Çağrı Ünsal Acı Haberi Verdi -
MüzikMüzik HaberVitrin

Rap Sanatçısı Çağrı Ünsal Acı Haberi Verdi

10 ilde hissedilen deprem felaketinde enkaz altında kalanları arama-kurtarma çalışmaları sürerken, bir acı haber de rap sanatçısı Çağrı Ünsal'dan geldi.

10 ilde hissedilen deprem felaketinde enkaz altında kalanları arama-kurtarma çalışmaları sürerken, bir acı haber de rap sanatçısı Çağrı Ünsal’dan geldi.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nde 7,7 büyüklüğünde ve Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi’nde ise 7.6 büyüklüğündeki deprem, Türkiye’yi yasa boğdu. Günlerdir enkaz altındaki anne ve babasına ulaşmaya çalışan Çağrı Ünsal acı şöyle verdi;

Canım annem canım babam vefat etti. Yarın öğleden sonra soğukoluk derebahçe mahallesinde gömülecekler. Çok seviyorlardı birbirlerini, rabbim yanyana ve aynı gün ölmeyi nasip etmiş. Rabbim sizi cennetine alsın annem babam.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)