Müzikonair Rapçi Blok 3 Ünlü Oyuncuya Aşkını İlan Etti | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rapçi Blok 3 Ünlü Oyuncuya Aşkını İlan Etti

Blok3 sahne adıyla bilinen ünlü rapçi Hakan Aydın, oyuncu Nilsu Berfin Aktaş ile aşkını sosyal medya üzerinden ilan etti.

Blok3 sahne adıyla bilinen ünlü rapçi Hakan Aydın, oyuncu Nilsu Berfin Aktaş ile aşkını sosyal medya üzerinden ilan etti. Son zamanların yükselişte olan rapçileri arasında yer alan, şarkılarıyla müzik listelerinin zirvesine yerleşen Blok3 ünlü oyuncu Nilsu Berfin Aktaş ile doludizgin bir aşka yelken açtı.

Ünlü rapçi Instagram hesabından ‘Yengenizle dump’ notuyla sevgilisi ile olan fotoğraflarını paylaştı.Bazı dinleyicileri aşık olan Blok3’ün hüzünlü şarkılar çıkarmayacağından korktu. Sık sık aşkını sosyal medyada paylaşan Blok3 dinleyicilerine de seslendi.  Blok3 ”Arkadaşlar bu duru hiçbirinizin canını sıkmasın. Kenarda olan çok efkarlı şarkı var. Her şekilde ben sizin psikolojinizi bozarım” dedi.

Blok3 hakkında;

Aydın, 15 Ağustos 2002’de Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğdu. Küçük yaşlarından beri müzik ile ilgileniyordu.[kaynak belirtilmeli] Müziğe başlama dönemlerinde bir kafede çalışıyordu. 2021 yılında ‘WOW’ isimli ilk şarkısını çıkardıktan sonra birkaç şarkı daha yayınladı ancak çıkış yakalaması 2022 yılında VUR isimli şarkısı sayesinde oldu. 2023 yılında AFFETMEM parçası ile tanınır bir hale geldi. YouTube üzerinde şarkı kısa sürede 60 milyon, Spotify’da 100 milyondan fazla tıklandı.[2] Kariyerinin ilerleyen dönemlerinde BAYBAY, YAPTIRICAZ TIRNAKLARINI ve aklına ben gelicem şarkılarını yayımladı. 49. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En iyi Rapçi’ ödülüne sahip oldu. Ödül töreninde şöyle konuştu:[3] ”Ülkede milyonlarca insan var, sen mi yapacaksın?’ falan dediler. Valla ben yaptım. Buradan anneme, babama ve bana en başından beri destek olan herkese teşekkür ederim. Babalar sözünü tutar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu