Rapçi Joker'den Ezhel'e Tepki! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Rapçi Joker’den Ezhel’e Tepki!

Daha önce de terör yanlısı konuşmaları ile eleştirilen rap şarkıcısı, bu sefer de "Kürdistan'ın başkenti Ankara'dır" diyerek şok ifadelere imza atmıştı. Joker Twitter hesabından cevap verdi.

Geçtiğimiz gün Ezhel, Twitter hesabında açtığı ses odası yayınında tepki çekecek sözler dile getirdi. Daha önce de terör yanlısı konuşmaları ile eleştirilen rap şarkıcısı, bu sefer de “Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” diyerek şok ifadelere imza atmıştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/ezhelden-tepki-cekecek-teror-yanlisi-ifadeler-kurdistanin-baskenti-ankaradir/

Rap dünyası bu haberle çalkalanırken Murda, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Türkiye’yi tanımlayan coğrafi bilgilere yer verdi. Ezhel’in sözlerinin ardından yapılan bu paylaşımın bir gönderme olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Ezhel’in bu sözlerinin ardından Norm Ender’in “Kediler Aslan Olmaz” isimli şarkısındaki “Ne kadar b*ktan boş bir sistem. Teröristler olmuş Rapçi” sözleri Twitter’da gündem oldu.

Şimdi ise Joker Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Ezhel’i işaret ederek; “Bombaya ölüme hayır buna sebep olana evet? Hümanizme nasıl baktığınızı anlamak için u*uşturucudan hapis yatıp Almanya’ya iltica etmem gerek sanırım” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)