MüzikMüzik HaberVitrin

Rapçi Mirac Spotify’a Meydan Okudu!

Rap müziğin güçlü isimlerinden Mirac, Spotify'ın rap sanatçılarını billboardlara çıkarmasının ardından Spotify'a meydan okudu.

Rap müziğin güçlü isimlerinden Mirac, Spotify’ın rap sanatçılarını billboardlara çıkarmasının ardından Spotify’a meydan okudu. Daha önce Spotify listelerine giremediği için isyan eden Mirac, İstanbul’un farklı bölgelerinde yer alan billboardlarda yeni şarkısı ‘Nara’nın reklamını yaptı.

Billboardlarda ”Mirac’ın yeni teklisi ‘Nara’ tüm dijital platformlarda. Çalma listelerinde bulamazsınız” ifadeleri yer alıyor.

Ünlü rapçi geçtiğimiz haftalarda Spotify’ın kendisine karşı ayrımcılık yaptığına dair imalı paylaşımlarda bulunmuştu. Spotify Instagram hesabının yaptığı etkinlikte Joker ve Mirac’ın şarkısı ‘Kural’ paylaşımına Joker’i etiketleyip Mirac’ı etiketlemeyince Mirac bu duruma tepki göstermiş ve bu tepkinin ardından Spotify hesabı Mirac’ı takibe almıştı.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.