MüzikMüzik Haber

Rapçi Muşta: “Yeni Şarkılarımda Farklı Şeyler Deniyorum”

Ünlü Rapçi Muşta, geçtiğimiz günlerde Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Muşta, katıldığı yayında Rap kariyeri ve müzikal çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Keyifle izlenen programda Muşta, müzisyenlik dışında güvenlik görevlisi ve pazarcılık gibi başka işlerle uğraştığını da söyledi. Farklı mesleklerde çalışmanın yaratıcılığını artırdığını, söz yazmasına yardımcı olduğunu söyleyen Muşta, koronavirüs sebebiyle ertelenen konserlerle ilgili şunları söyledi:

“İnşallah konserler olur. Benim de başka bir sanatçının da konser yapması bana tehlikeli geliyor. Şu an elimde olsa da yapmam çünkü oraya gelip bir insanın benim yüzümden koronavirüse yakalanması beni bayağı sarsar. O yüzden şimdi ek iş yapıp çalışmaya devam ediyorum. Pandemi bittikten sonra bol bol konser yapmayı aşırı istiyorum.

MUŞTA’DAN İKİ YENİ DÜET!

Anıl Piyancı ve Ben Fero ile düet yapacağını söyleyen Muşta, “3 şarkılık bir planım var şu an. Yeni şarkılarımda farklı şeyler deniyorum” diyerek hayranlarını heyecanlandırdı. Öte yandan Şehinşah ile arasındaki küslükle ilgili konuşan Muşta, Şehinşah ile arasında küslük olmadığını ancak iş yoğunluğundan dolayı bir araya gelemediğini söyledi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.