Reinier Zonneveld, Karren Maar Festivalinde Sahne Alacak -
EtkinliklerKonserVitrin

Reinier Zonneveld, Karren Maar Festivalinde Sahne Alacak

Reinier Zonneveld, 5 Ağustos 2023'te Karren Maar Festivalinde sahne alacak. Festival, Hollanda'nın Arnhem kentinde gerçekleşecek. Etkinliğin biletleri 9 Mart'ta satışa sunulacak. 

Reinier Zonneveld, 5 Ağustos 2023’te Karren Maar Festivalinde sahne alacak. Festival, Hollanda’nın Arnhem kentinde gerçekleşecek. Etkinliğin biletleri 9 Mart’ta satışa sunulacak.

Denemesikarren Maar Festivali, Reinier Zonneveld’in Hollanda’nın Arnhem kentindeki Stadsblokken’deki en uzun canlı set dünya rekorunu kırma girişimine sahne olacak. Adını Zonneveld’in imza cümlesinden alan Karren Maar Festivalinde Zonneveld, ana sahneye çıkrak ve saatlerce teknik bir canlı set çalan tek sanatçı olacak.Etkinlik sırasında tekno devi, kendi kişisel rekorunu kırmak ve şimdiye kadarki en uzun canlı set için dünya rekorunu kırmak için bir girişimde bulunacak.

Reinier Zonneveld hızla tekno sahnesinin en büyük isimlerinden biri haline geldi. Eşsiz teknik ve klasik müzik becerileri ona Tekno sahnesinde benzeri olmayan bir hayran kitlesi kazandırdı. Zonneveld, Karren Maar Festivali için tüm stüdyo ekipmanlarını ortaya çıkaracak ve hayranlara, müziğin arkasındaki adamın doğaçlama kreasyonlarıyla birlikte tanınmış klasiklerin yanı sıra yayınlanmamış birçok parçanın yer aldığı genişletilmiş bir canlı setle keyif dolu anlar yaşatacak.

Şarkıcı festival hakkında düşüncelerini dile getirerek, “Bu yıl Karren Maar Festivali ile işleri bir üst seviyeye taşımak için sabırsızlanıyorum. Bir festivalde sık sık bu kadar uzun bir gösteri yapma şansım olmuyor ve bu da beni bu yaz kendi festivalimde 25.000 ziyaretçiyle coşmak için daha da heyecanlandırıyor.” dedi.

9 Mart’ta satışa sunulacak biletleri şu siteden satın alabilirsiniz: http://karrenmaarfestival.nl

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)