MüzikMüzik Haber

Reynmen Berna Keklikler İle Neden İstinye Park’taydı?

Reynmen son günlerde kendisini görüntüleyen muhabire saldırmasıyla ve “beni karalamaya çalışıyorlar” açıklamasıyla gündemden düşmüyor. Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan Reynmen’in bu davranışları ile ilgili soru sordu.

Gün boyu gazetecilerin cirit attığı İstinye Park’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Beylan ünlü fenomene, “Madem gazetecilerin seni çekmesini istemiyorsun, İstinye Parkta Berna Keklikler’in yanında ne işin var?” diye sordu.

Beylan aynı zamanda Reynmen’e tavsiyede bulunarak, “Tehditvari üslubundan vazgeç. Bütün dünyayı sosyal medyadaki sayfalarından oluştuğunu sanma. Terbiye ve saygı sınırlarını aşma. Özellikle görevini yapan insanlara karşı şiddete başvurma. Fiziksel olarak kendinden daha zayıf birine karşı şiddete başvurma.

Hele ki sen ayda 200 bin tl kazanırken ayda 2-3 bin tlye çalışan ekmeğinin peşinde koşan kişiye vurmanın hiçbir şekilde izahatı yok!..” dedi.

Youtube’un da şiddet uygulayan Youtuberlara karşı bir yaptırımı olması gerektiğini dile getiren Beylan’a Reynmen’in nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.