Sosyal

Reynmen Ece Erken ve Bircan Bali’ye Dava Açıyor

Reynmen’in 2019 yılında çekildiği ileri sürülen ve ramazan ayında ezanla dalga geçtiğini iddia eden ‘Söylemezsem Olmaz’ programı, Reynmen’e yönelik ağır ifadeler içeren yorumlarda bulundu. Programa ilahiyatçı bağlayan Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’ye Reynmen’den yanıt gecikmedi. Sosyal medya fenomeni Reynmen olarak bilinen Yusuf Aktaş programın sunucuları hakkında dava açacağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta sosyal medyada uzun süredir paylaşımda bulunmayan Reynmen ile ilgili Twitter’da ‘Reynmen Öldü Mü?’ şeklinde başlıklar gündeme gelmişti. Konuyla ilgili ünlü fenomen hakkında haber yapan Beyaz Tv’nin magazin programı ‘Söylemezsem Olmaz’ Reynmen hakkında ‘Sözde fenomen’ ve ‘Şöhreti kaldıramadı’ ifadelerini kullandı. Öte yandan Söylemezsem Olmaz programı Reynmen’in 2019 yılının ramazan ayında ezan okuduğunu ve ardından kahkaha attığını ileri sürdü. Reynmen’in ezan ile dalga geçtiği ileri süren magazin programında Reynmen için ‘kepaze’ ifadeleri de kullandı.

Haberin ardından yorumlarda bulunan Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali, canlı yayına ilahiyatçı Arif Arslan’ı telefonla bağladı.  Arif Arslan, ‘Reynmen kendisini bitirdi, yeniden gümdene gelmek için uğraşıyor. Yaptığı kafirliğe girer, dinden çıktı tövbe etmesi lazım’ şeklinde konuştu.

Söylemezsem Olmaz programının Reynmen hakkında yaptığı haber ve ileri sürdüğü ağır sözlere Reynmen de yanıt vermekten geri durmadı. Reynmen, sosyal medya hesabı üzerinden Ece Erken ve Bircan Bali’ye ”Allah belanızı versin. Leşsiniz. Çizgiyi çoktan aştınız. Sizin vasfınız ne tam olarak? Bu zamana kadar kimse sizlere kendinizi gereksiz hissettirmemiş. Benim gündem olmaya ihtiyacım yok. Yaptığınız tek şey car car konuşmak. Sizin vasfınız ne ben merak ediyorum. İnşallah bu hikayeleri de yarın programda döndürürsünüz. Bu sefer kendimi size karşı haksız çıkarmayacağım. Sizi pişman edeceğim, elimden hukuki anlamda ne geliyorsa yapacağım” dedi.

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.