Müzikonair Reynmen’den Dilan Polat Açıklaması: Zanlı Hali Ayrı Zansız Hali Ayrı Olaydı | Müzikonair
GündemSosyal

Reynmen’den Dilan Polat Açıklaması: Zanlı Hali Ayrı Zansız Hali Ayrı Olaydı

Reynmen Berfu Yenenler'in YouTube kanalına konuk oldu. Kendisine sorulan sorulara yanıt veren Reynmen, ''Sosyal medyada ünlenen en fos kişi kimdir?'' sorusuna Dilan Polat yanıtını verdi.

Reynmen Berfu Yenenler’in YouTube kanalına konuk oldu. Kendisine sorulan sorulara yanıt veren Reynmen, ”Sosyal medyada ünlenen en fos kişi kimdir?” sorusuna Dilan Polat yanıtını verdi.

Reynmen, “Zanlı hali ayrı bir olay zansız hali ayrı bir olaydı sosyal medyayı salladı kavurdu ama nasıl ünlü oldu bilmiyorum. Çekememezlik de değil bizi aynı kategoride değerlendirmiyorum” dedi.

Reynmen kimdir?

Reynmen, asıl adıyla Yusuf Aktaş, Türk şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. 1995 doğumlu olan Reynmen, aslen Diyarbakır’lıdır. Müzik kariyerine YouTube ve diğer dijital platformlarda yayınladığı şarkılarla başlamıştır. Özellikle sosyal medya platformlarındaki etkileşimi ve takipçi sayısıyla dikkat çekmiştir.

Reynmen’in en popüler şarkılarından biri olan “Ela” adlı şarkısı, 2018 yılında büyük bir viral başarı elde etmiştir. Ardından “Derdim Olsun” ve “Leila” gibi şarkılarla müzik kariyerini devam ettirmiştir. Şarkıları genellikle Türkçe rap tarzındadır.

Bunun yanı sıra Reynmen, sosyal medyadaki etkileşimi ve paylaşımlarıyla da tanınır. Özellikle Instagram ve YouTube’da aktif olarak içerik üretmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu