GündemSosyalVitrin

Reynmen’den Samimi İtiraf: Aile Kurmak İstiyorum

Youtube kanalında bir röportaj serisine başlayan Defne Samyeli'nin ilk konuğu 'Reynmen' lakaplı şarkıcı Yusuf Aktaş oldu. Ünlü isim samimi açıklamalarda bulundu.

Youtube kanalında bir röportaj serisine başlayan Defne Samyeli’nin ilk konuğu ‘Reynmen’ lakaplı şarkıcı Yusuf Aktaş oldu. Ünlü isim samimi açıklamalarda bulundu.

Oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, Youtube’ta bir röportaj serisine başladı. ”Bir Sen Bir Ben” isimli serinin ilk konuğu ünlü şarkıcı ve fenomen ‘Reynmen’ lakaplı Yusuf Aktaş oldu. Samimi itiraflarda bulunarak, aile kurma hayalinin olduğunu söyleyen Reynmen, “Çok da geçmeden bir aile kurmak istiyorum. Aile varken bazı şeyler çok daha iyi olabilir. İmkanım ne kadar varsa o kadar çocuğum olsun istiyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan, Reynmen’in “Ne zaman yaşlanacaksın?” sorusunu cevaplayan Samyeli, “İyi gideceğim belliydi bence. Genetik olarak şanslı olduğumu düşünüyorum. Anneannemize çekmişiz. 85 yaşında vefat etti fakat 60 yaşında gibi duruyordu. Bunun yanında zihin ve bedenle ilgili çok çalıştım. Vücudumu çok iyi anlıyorum ve kaslarıma bir nebze de olsa hükmedebiliyorum” yanıtını verdi.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.