Albüm & SingleMüzik

RİCKY MARTİN FEAT AYŞE HATUN ÖNAL – “ADİOS”

Uzun zamandır Türkiye’den bir yıldızla ortak çalışma yapmak isteyen Ricky Martin, Adios şarkısında Ayşe Hatun Önal’ı seçti!

Ricky Martin, tüm dünyada merakla beklenen ve Sony Music etiketiyle yayınlanacak İspanyolca albümünde Türkiye’deki hayranlarına Ricky Martin feat. Ayşe Hatun Önal “ADIOS” şarkısı ile sürpriz yapıyor!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin, şimdiye dek hazırladığı en kişisel çalışma olduğu söylediği 10. stüdyo albümüyle bir kez daha sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. 10 Şubat’ta ülkemizde yayınlanacak olan “A Quien Quiera Escuchar – Turkish Edition” albümünde yer alan “Adios”şarkısında Ricky Martin, “Güm Güm” şarkısıyla listelerin zirvesine yerleşen, son günlerin popüler ismi Ayşe Hatun Önal ile bir araya geliyor!

  Şarkının Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği Türkçe sözleri, ülkemiz dans müzik dünyasının başarılı isimlerinden Ramadan’ın imzasını taşıyor!

            Ülkemizde büyük bir hayran kitlesi olan Ricky Martin’in yeni albümünü şimdi iTunes’tan ön-sipariş eden müzik seveler, sanatçının Ayşe Hatun Önal ile birlikte seslendirdiği “Adios” şarkısını da anında indirebilecekler.

iTunes:http://smarturl.it/RickyTR .

2015’e “Güm Güm” parçasıyla hızlı bir giriş yapan ve dijital platformlarda listelerin zirvesine oturan Ayşe Hatun Önal’ın tek rakibi, Ricky Martin düeti “Adios” ile zirve yarışında yine kendisi!

 Albüm Hakkında:

Ricky Martin’in “Dinlemek İsteyenler İçin” anlamına gelen “A Quien Quiera Escuchar” adlı albümü, sanatçının kariyerindeki vokal ve sanatsal olarak daha olgun olduğu bir evreyi temsil ediyor.

Ricky Martin albümünün hayranları için yazılmış 12 şarkıdan oluşan bir mektup olduğunu belirtirken, şunları ekliyor: “Bu albüm benim en sevdiğim çalışmalarından biri oldu. Albümün yayınlanıp herkese ulaşması için sabırsızlanıyorum. Hazırlık aşaması şimdiye dek yaptıklarımdan tamamen farklı oldu. Bana çok şey öğreten değerli müzisyenlerle bir araya geldim: Kendimi sadece müzikal açıdan değil diğer yönlerden de geliştirmeye açık tuttum ve yönlendirilmeye açık bıraktım. Çeşitli müzik türlerini harmanlayan ritmik şarkıların yer aldığı albümde ayrıca duygusal şarkılar ve etkileyici şarkı sözleri de dikkat çekiyor. Hayranlarımın da en az benim albümü kaydederken keyif aldığım kadar keyif almalarını umuyorum.”

 Porte Riko, Los Angeles, Avustralya ve Meksika’da kayıtları yapılan Ricky Martin’in son albümünün prodüktörlüğünü ise Julio Reyes üstleniyor. Hayranlarının merakla beklediği yeni Ricky Martin albümü sanatçının neden Latin müzik tarihinin en değerli sanatçılarından biri olduğunu da gözler önüne seriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu