GündemMüzikMüzik Haber

Rober Hatemo’nun Acı Günü!

Ünlü şarkıcı Rober Hatemo'nun babası Şahin Hatemo, hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından Instagram hesabından menajer Haluk Şentürk duyurdu.

Türk pop müziğinin ünlü ismi Rober Hatemo’nun (47) babası Şahin Hatemo’dan acı haber geldi. Şahin Hatemo’nun dün yaşamını yitirdiği öğrenildi. Acı haberi Instagram hesabından duyuran menajer Haluk Şentürk, “Sevgili Rober Hatemo’nun babası, değerli büyüğümüz Şahin Hatemo vefat etmiştir. Hatemo ailesinin acısını paylaşıyoruz. Başımız sağ olsun.” açıklamasını yaptı.

Aldığı üzücü haberle yıkılan ünlü sanatçı da, “Gitti, adımı veren gitti, adamlığımı veren gitti, ömrümün bir yarısı saatini bana bıraktı da kendi gitti. Babam gitti…” ifadelerini yayınladı. Takipçileri başsağlığı mesajlarıyla Rober Hatemo’ya destek oldu.

Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Rober Hatemo, son olarak Armağan Çağlayan’ın programına katılmıştı. Armağan Çağlayan’ın YouTube hesabında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olan Rober Hatemo, dedesinin kendisinde çok özel bir yeri olduğunu belirtmişti.

Hatemo, “Dedemle arkadaştık, çocukken de beni gezdirirdi büyüdüğümde de gezdirdi. Başka türlü bir baba modeli oldu bana. Müzikle ilgili çok doldurdu beni. Ölmesine yakın hastalandığı dönemde ben çok büyük bir aşk yaşıyordum, çok gençtim çok pişmanım.” demişti. Ünlü Şarkıcı, “Gençlik de başka bir ateş, insan her zaman doğruları yapamayabiliyor. ‘Daha çok vakit ayırmalıydım.’ diye düşünüyorum şimdi ama yapamadım o zaman… Tabii ki dedeme sonsuz vakit ayırdım, güzel şeyler yaptık beraber ama ölümünde istediğim kadar yanında olamadım” sözleriyle pişmanlığını dile getirmişti.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.