GündemSosyal

RTÜK Kısmetse Olur: Aşkın Gücü İçin Harekete Geçti!

Gündem olan ifşalar sonrası, RTÜK'ün Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı için harekete geçtiği ve denetleme yapacağı iddia edildi. 

Gündem olan ifşalar sonrası, RTÜK’ün Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı için harekete geçtiği ve denetleme yapacağı iddia edildi.

RTÜK, uzun bir aranın ardından yeniden izleyici ile buluşan Kısmetse Olur programı ile ilgili harekete geçti. Televizyonda yayınlandığı dönem milyonlarca kişiyi ekran başına kilitleyen program, izdivaç programlarının KHK ile yasaklanmasının ardından izleyiciye veda etmişti. Ancak program geçtiğimiz haftalarda “Kısmetse Olur: Aşkın Gücü” YouTube’da yeniden başladı.

Hafta içi her gün yayınlanan programda kaos, ifşa ve tartışmalar sosyal medyada gündem oluyor. Yarışmacıların müstehcen görüntülerinin ortaya çıkması ve eski bir yarışmacının programın tamamen kurgu olduğunu açıklaması ise gündeme damga vurdu.

Nihayetinde izlenme oranları YouTube’da milyonları program için RTÜK harekete geçti. “Kısmetse Olur yasaklanacak mı, yayından mı kaldırılacak” merak ediliyor…

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.