Müzikonair Rubato’nun Solisti Özer Arkun’un Hapsi İsteniyor | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rubato’nun Solisti Özer Arkun’un Hapsi İsteniyor

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un sevgilisi B.Y.’yi darbetmesine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı. Soruşturma kapsamında Özer Arkun’un 35 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, B.Y. ile Özer Arkun’un 2019 yılından beri arkadaş oldukları ve 2020 yılında evlilik kararı alıp birlikte yaşamaya başladıkları aktarıldı.

Suç tarihinde ikilinin Üsküdar’daki evlerinde bulundukları sırada aralarında tartışma yaşandığının aktarıldığı iddianamede, Özer Arkun’un elinde bulunan su dolu bardağı B.Y.’ye fırlattığı açıklandı.

Kavga sırasında fırlatılan bardak silah olarak kabul edildi. Sevgilisi B.Y.’ye şiddet uygulayan Özer Arkun’un 35 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)