MüzikMüzik Haber

Sabah Yazarından Edis’e Şaşırtan Sözler: “Yorma Bizi Edis”

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel'in ünlü şarkıcı Edis hakkında yazdıkları dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Edis, dün Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği röportajda toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmişti. Aynı zamanda UNFPA’da toplumsal cinsiyet alanında gönüllü faaliyetlerde bulunan Edis’e Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel’in verdiği tepki dikkat çekti.

Edis, Hakan Gence’ye verdiği röportajda “Ben toksik maskülenliğin karşısında duran bir erkeğim. ‘Adam gibi adamım, şöyle erkeğim, böyle delikanlıyım’ gibi yanlış söylemlerin karşısındayım. ‘Erkekliğe ters’ denilen giyim, dans, konuşma… Erkeklik çatısı altına sığdırılan bu kalıplara girmedim, girmeyeceğim” demişti.

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel ise Edis’e “Eğer müziğin yerine garip açıklamalarla dikkat çekmek istiyorsan yanlış yoldasın. Daha yolun başındasın! TV yarışmalarına katılacağın, jüri üyesi olacağın dönemde garip açıklamalarla dikkat çekersin! Sen bari yorma bizi Edis.” sözleriyle yüklendi.

Tezel’in bu yorumu karşısında ünlü şarkıcıdan gelecek yanıt ise merak konusu oldu.

Yazının tamamını okumak için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/YOX5g
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.