Sosyal

Sadettin Saran Emina Jahovic İle İlgili İlk Kez Konuştu

Cengiz Semercioğlu Hürriyet gazetesindeki bugünkü köşesinde Sadettin Saran ile röportaj yaptı. Kurucusu olduğu radyolarla ve Emina Jahovic ile ilgili  konuşan Saran, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İşte O Yazı:

 Radyo Trafik, Radyo Spor gibi kanallarınız da var… Radyoculuk nasıl gidiyor?�

– Bizim radyo kanallarımız tematik. Radyo Trafik’in Türkiye’de 100 binin üstünde gönüllü abonesi var. Eskiden taksiciler Fenerbahçe’den dolayı benimle fotoğraf çektirirlerdi. Şimdi Radyo Trafik’ten dolayı çektirmek istiyorlar. (Gülüyor) Gerçekten çok seviliyor…

 Radyo Trafik gibi bir kanal kurmak nereden aklınıza geldi?

– Aslında biz, Radyo Pink diye bir kadın kanalı kurmuştuk. Kadın sorunları ele alınıyordu ama kimse ilgi göstermedi. “Başka ne yapabiliriz” diye düşünürken, “İstanbul’da çok trafik var. Bununla ilgili bir şey yapalım” dedik. Kafamıza yattı. Daha ikinci günde de başarılı olacağını anladık. Çünkü her yerden telefon geliyordu. İstanbul’dan sonra Ankara’da ardından da İzmir’de kurduk. Sırada Gaziantep var. Radyo Trafik’ten çok memnunuz.

 Kişisel olarak en çok hangi kanalı seviyorsunuz?

– Radyo Spor. Tabii bizim hayatımız spor. Bir de biz orada temiz spor yapıyoruz. Radyo Spor yüzünden Fatih Terim de olmak üzere birçok kişi bana küstü. Ama ben yayınlara hiç müdahale etmiyorum. Mesela radyoda yayın yapan Hasan Bek, fazla fanatik Fenerbahçeli. Aziz Yıldırım beni kulüpten haksız yere iki kere ihraç etmesine rağmen benim kanalımda onu övüyor. İşte bizim yayınlarda böyle bir özgürlük var. Sadece ben de iftiraya uğradığım için her konuda taraflara söz hakkı verilmesini istiyorum.

Emina ile güzel bir beraberliğimiz var

 Geçenlerde sosyal medyada babana bulmaca çözdürürken çekilen videonu paylaştınız. Babanız da çok yakışıklı.

– Sen onun bir de gençliğini görsen, Hollywood yıldızı gibi.

 Anneniz ve babanız kaç yaşındalar?

– Babam 84, annem 87 yaşında.

 Nerede yaşıyorlar?

– Onlar şimdi Amerika’dalar. Annem Amerikalı.

Bütün ömrünü Türkiye’de bizimle birlikte geçirdi, “Son yılları Amerika’da yaşamak istiyorum” dedi. Babam da onun peşinden gitti.

 Anne ve babanı sık görebiliyor musun eskisi kadar?

– Dört kardeş her fırsatta gidiyoruz. İki ayda bir yanlarındayım.

 Babanızın da bu yaştan sonra Amerika’ya gitmesi enteresanmış.

– Büyük aşk var aralarında. Babamı sağlık kontrolleri için getirdik Türkiye’ye, “Hadi oğlum anneni özledim” dedi durdu. Annem de oradan “Baban ne zaman gelecek” diyor. Günümüzde herkes boşanırken onlardaki aşk ümit veriyor.

 Aşk demişken sizin Emina (Jahovic) ile ilişkiniz nasıl gidiyor?

– Emina Hanım çok içten, çok samimi ve çok özel bir insan.  Çok iyi bir anne, çok mütevazı biri. Çok da güzel bir beraberliğimiz var. Bu kadar söylesem yeter herhalde. (Gülüyor)

Kaynak: Hürriyet, Cengiz Semercioğlu

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.