MüzikMüzik Haber

Sahte Tıklama ile Suçlanan Berkay Çıldırdı! “Saçın Beyazlayana Kadar Peşindeyim”

Ünlü şarkıcı Berkay geçtiğimiz aylarda “sahte tıklama” konusunda şarkıcılara gönderme yapan Işın Karaca’ya destek vermiş, bu kadar tıklama gerçek olamaz demişti.

Geçtiğimiz aylarda yeni albümü “Yansıma”yı yayınlayan şarkıcının Günaydın gazetesinde “sahte tık” haberi çıktı.

Günaydın gazetesinden Ömer Karahan’ın haberine göre Berkay Gana, Jamaika ve Sri Lanka üzerinden şarkısına sahte tık satın aldı.

Bu haberi okuyan şarkıcı adeta çıldırdı.

Sosyal medya üzerinden gazeteci Ömer Karahan’a seslenen şarkıcı “sokakta simit satan simitçinin taksicinin dinlediği bildiği GEL GEL şarkım bile 26 Milyon dinlenmiş…! Benim 50 milyon olan şarkım yok..! Beni tanıyanlar bilir benim sözümden döndüğüm pek görülmemiştir Ömer efendi..!! Ben bu emek hırsızlarının peşine düşmüşken KUL HAKKI aldığın bu haberin dünyada ki bekçisi de olacağım..!! bu dünyada saçın sakalın beyazlayana kadar peşindeyim… ADAM ol..! ” dedi.

#budüzeneğikimlekurduysan başınıza yıkıcam..!!! Bu haberi yapan ??@omer__karahan ?? sana Şeref’im onurum ve tüm sevdiklerim üzerine yemin ederim..! Bu yaptığın aşağılık haber için ?? asılsızlığını kanıtlayana kadar iki elim son nefesime kadar yakanda olacak..! Ulan vicdan yoksunu terbiyesiz benim sokakta simit satan simitçinin taksicinin dinlediği bildiği GEL GEL şarkım bile 26 Milyon dinlenmiş…! Benim 50 milyon olan şarkım yok..! Hangi kansız namussuz şerefsiz ile kurduğun oyun üzeri bu haberi yaptıysan ?? bugün değil ama birgün tepenize bineceğime SÖZ veriyorum..!! Beni tanıyanlar bilir benim sözümden döndüğüm pek görülmemiştir Ömer efendi..!! Bakalım sen o zaman hangi yüzle sözde gazeteci kimliğinle ne iş yapar olacaksın…!! Şimdi gram adamsan bak gram..!! ANALİTİK RAPORLARINI AÇIKLATIRSIN 70 milyonu geçmiş her şarkıcıya… ki benim en fazla 25-30 milyon tıklanmam var..!! Ben bu emek hırsızlarının peşine düşmüşken KUL HAKKI aldığın bu haberin dünyada ki bekçiside olacağım..!! Ahirette Allah’a ne hesap vereceksin onu sen düşün… ama bu dünyada saçın sakalın beyazlayana kadar peşindeyim… ADAM ol..! ANALİTİK RAPOR dedim..! Unutma…! ??bul açıkla açıklattır… ki AÇIKLAYAMAZLAR.!! Açıklayamazlar.!! AÇIKLAYAMAZLARRRRRRR..!!!

Berkay Şahin (@berkaysahinn)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu