MüzikMüzik HaberVitrin

Saldırılar Esnasında İsrail’de Bulunan DJ Mahmut Orhan Yaşadıklarını Anlattı

İsrail ve Gazze arasındaki gerilim en üst düzeye çıktı. Hamas'ın silahlı kanadı olan İzzeddin Kassam Tugayları, "Aksa Tufanı" operasyonunu başlattı. Ünlü DJ Mahmut Orhan, bu saldırıların yaşandığı sırada İsrail'deydi.

İsrail ve Gazze arasındaki gerilim en üst düzeye çıktı. Hamas’ın silahlı kanadı olan İzzeddin Kassam Tugayları, “Aksa Tufanı” operasyonunu başlattı. Ünlü DJ Mahmut Orhan, bu saldırıların yaşandığı sırada İsrail’deydi. Orhan, yaşananları ve duygularını paylaşarak, “Biz iyiyiz ve Türkiye’ye dönüyoruz. Ancak, sabahın erken saatlerinden beri ayaktayım. Yaşadıklarım çok üzücü ve korkutucuydu” dedi.

İsrail’de bir konser için bulunan DJ Mahmut Orhan, İsrail-Filistin arasındaki operasyonların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Orhan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Merak edenler için yazıyorum, biz iyiyiz ve Türkiye’ye dönüyoruz. Ancak, sabahın erken saatlerinden beri ayaktayım. Yaşadıklarım çok üzücü ve korkutucuydu. Barışın ve huzurun kötü bir şey olduğunu söyleyemediğimiz gibi savaşın ve şiddetin de iyi bir şey olduğunu söyleyemeyiz. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan, insanı insan olduğu için severek, bizden sonra geleceklere kardeş gibi yaşamayı öğretebildiğimiz bir dünyadan ayrılmak istiyorum. Umarım o Dünya’da hep birlikte oluruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu