Sanatçılardan Spotify'a Tepki! -
MüzikMüzik Haber

Sanatçılardan Spotify’a Tepki!

Spotify'ın günlerce sessiz kalması ardından gelen eleştirilerden sonra ufak çaplı bağış yapması sanatçıları kızdırdı.

Deprem felaketi nedeniyle herkes el birlik vaziyette alana yardımlarını ulaştırmaya çalışırken bazı kurum ve kuruluşların sessizliği de dikkat çekmişti. Birçok online platform olaya tepki göstermedi. Bu davranışlarından dolayı platformlara eleştiri yapılınca gelen tepkiler üzerine sosyal medyalarından bazı mesajlar paylaştılar.

Spotify da sessiz kalan platformlardan biriydi. Türkiye’de milyonlarca kullanıcı sayısına sahip İsveç merkezli çevrimiçi müzik akış ve podcast platformu Spotify’ın Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ili etkileyen deprem felaketine sessiz kalması tepkilere yol açtı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/deprem-felaketine-sessiz-kalan-spotify-boykot-ediliyor/

Hidra, Spotify’ın günlerce sessiz kalıp gelen tepkilerin ardından yaptığı ufak çaplı bağışa tepki gösterdi. Aynı zamanda Spotify’ın halktan özür dileyip 200 Milyon ₺ bağış yapmadığı takdirde yeni şarkılarını Spotify üzerinden yayınlamayacağını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)