GündemSosyal

Sanatçıya Şok: Sahnede Türkü Söylerken Ölüm Haberini Aldı

Vedat Kapan, sahnede şarkı söylerken bir şok yaşadı. Sosyal medya hesabı çalınan sanatçının öldüğü haberi yayıldı. 

Vedat Kapan, sahnede şarkı söylerken bir şok yaşadı. Sosyal medya hesabı çalınan sanatçının öldüğü haberi yayıldı. Hesabı çalan kişi, kendisini Vedat Kapan’ın menajeri olarak tanıtarak sanatçının kaza yaptığı ve yoğun bakımda olduğunu söyledi. Daha sonra internetten bulduğu fotoğrafı da paylaşan kişi, Kapan’ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Vedat Kapan da o sırada Tekirdağ’da bir mekanda konser veriyordu. Annesinin kendisini aradığı gören sanatçı telefona cevap verince durumu öğrendi. Polis merkezine giderek o kişiden şikayetçi oan şarkıcı, olay anlarını şu şekilde anlattı: “Benim sevenlerim, eş, dost ve akrabalarım ertesi gün Ankara’ya Karşıyaka Mezarlığı’na gittiler. Şu anda hala benim öldüğümü sanan insanlar var. Bu süreçte karakola gittim ve başvurumu yaptım. Sonrasında bir sosyal medya uzmanıyla görüşüp anlaştım. Bin 800 TL ödedim ve bir buçuk saat sonra hesabım olduğu gibi geri alındı. Hesaba girişlerin Rize’den yapıldığı, Rize’den birinin çalıp hesabı başka birine verdiği ortaya çıktı. Neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum. Kimseye bir zararımız yok, işimizde gücümüzdeyiz”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.