Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Sanem Aydın – İstanbul Geceleri Video Klibi Yayında

Sanem Aydın'ın, ŞAHİN ÖZER MÜZİK etiketi taşıyan "İstanbul Geceleri" isimli tekli çalışması video klibiyle netd müzik'te yayında.

Sanem Aydın’ın, ŞAHİN ÖZER MÜZİK etiketi taşıyan “İstanbul Geceleri” isimli tekli çalışması video klibiyle netd müzik’te yayında. Söz ve müziği Sanem Aydın, düzenlemesi Mehmet Sonay imzalı şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Akın İshakoğlu oturdu.

Sanem Aydın - İstanbul Geceleri

Sanem Aydın hakkında;

Sanem Aydın, ses sanatçısı, söz yazarı ve besteci olarak tanınmaktadır. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunu olan Sanem Aydın, üniversite yıllarında İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi konservatuvar korolarında şan eğitimi almıştır.

Ayrıca 5 yıl boyunca koroda korist ve solist olarak görev yapmış ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Sanem Aydın’ın ilk albümü 2011 yılında “Bitti derken” adıyla yayımlanmıştır. 2013 yılında “Kaderin Cilvesi” isimli single çalışmasını sevenleriyle buluşturan sanatçı, 2018’de “Sen de Yanarsın” adlı single çalışmasını piyasaya sürmüştür. Son olarak, 24 Mayıs 2024 tarihinde “İstanbul Geceleri” adlı yeni eseri Şahin Özer etiketiyle dijital platformlarda yerini almıştır.

Sanem Aydın birçok radyo ve TV programına katılmış, konuk sanatçı olarak da yer almıştır.
-Habertürk Birgün Programı-2011
-Perihan Savaş ile sabah programı-2013
-Trt Arap televizyonu-2011
-Kanaltürk Ceren Bektaş programı-2014
-Olay tv-2011
-Karadeniz Tv-2015
-Tek Rumeli Tv-2011
-Kanal A Müziğin ritmi programı-2011
-Trt radyoları 2011-2013-2015-2018
-İkinci Sayfa magazin programı-2013
-Pazar sürprizi-2014
-Bursa Kent medyanı konser
-Karacabey Bursa konser
Ses rengi ve eserleriyle beğeni toplayan Aydın, yapımcılığını Şahin Özer’in üstlendiği “İstanbul Geceleri” adlı eseriyle de dikkatleri üzerine çekmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu