MüzikMüzik Haber

Şanışer’den Ezhel’e Övgü Dolu Sözler: “Ezhel Yapınca Efsane Oluyor”

Son dönemde “Susamam” şarkısından sonra müzik dünyasında ve medyada adından sıkça bahsedilen Şanışer, rap müzik hakkında kendisine sorulan sorulara olay yanıtlar verdi.

Şanışer, Onedio ekibine verdiği röportajda sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. Son zamanlarda özellikle Norm Ender’in ‘Mekanın Sahibi’ adlı şarkısıyla yeni nesil Türk rapçilere diss atmasından sonra rap müzikte autotune’in kullanımı tartışılmaya başlamıştı. Şanışer Onedio’nun YouTube kanalında yayınlanan röportajda, autotune kullanımıyla ilgili “Şu anda autotune’ün genel kullanımı çok hoşlandığım bir şey değil. Genelde autotune kullananların şarkıları boş oluyor. Ama Ezhel autotune kullandığı zaman ortaya çıkan iş efsane oluyor.” diyerek Ezhel’i destekledi.

Şanışer, verdiği cevaplarla düşündürdü. Bir takipçinin “Dünyanın en zengin adamı olacaksın ama bir daha hiç rap söylemeyeceksin, sadeec çıplak bir şekilde çello çalabileceksin. Kabul eder miydin?” sorusuna “Dünyanın en zengin adamı olursam artık rap yapmam. Dünyanın en zengin adamı olsam, Zambiya’yı muasır medeniyetler seviyesine çıkarırım. Bunları yaptıktan sonra, feda olsun, alırım çelloyu önüme Bach’ın Çello Suit’ini çalarım.” yanıtını verdi.

İşte O Röportaj:

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.