FenomenMüzikMüzik HaberSosyalVitrin

Şarkı Çıkaran Influencerların Akıbeti Pandemi Sonrasında Ne Olacak?

Pandemi ile influencerlar müziğe daha çok yöneldi. Peki pandemi sonrasında influencerları ne bekliyor?

Pandemide influencerların şarkı çıkarma sayısında artış yaşandı ve influencerların kitleleri arttı. Berfin Mis, Cioman, Kürşat Juan gibi isimler müzik dünyasına damga vurdu. Ancak pandemi sonrasında konser ve etkinliklerde pastanın nasıl bölüşüleceği merak konusu oldu. “Influencerlar şarkıcılar göre daha mı çok sahne alacak” sorusu gündeme geldi.

Öte yandan koronavirüs kısıtlamaları sebebiyle mekanların maddi açıdan zorluk yaşadığı göz önüne alındığında şartların değişip değişmeyeceği de müzik camiasında tartışılıyor. Örneğin maddi zorluk yaşayan mekanların sahnelerini daha düşük ücretle daha önce hiç konser yapmamış influencerlara verebileceği ihtimali konuşuluyor. Müzik camiasında son dönemde herkesin sorduğu sorulardan bir diğeri ise “Mekanlar sahne alacak sanatçıları düşük ücrete mi çıkaracak? Fiyatlarda esneme olacak mı? Yoksa daha ucuza kimi getirebilirlerse onlara mı daha çok yönelecekler?” şeklinde oldu. Tüm bu soruların yanıtı ise normalleşmeye geçilmesiyle şekillenecek gibi duruyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/NEyjC
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.