Şarkıcı Güllü Değişimi İle Gündem Oldu! Klip İçin 20 Kilo Verdi -
GündemSosyal

Şarkıcı Güllü Değişimi İle Gündem Oldu! Klip İçin 20 Kilo Verdi

Ödüm Kopuyor, Değmezmiş Sana, Sabah Olmadan şarkılarıyla tanınan 49 yaşındaki şarkıcı Güllü, 20 kilo verdi. 'Bendeki Sen' isimli yeni şarkısının klibinde oğlunu oynatan Güllü hem son haliyle hem de oğluyla adından söz ettirdi.

Ödüm Kopuyor, Değmezmiş Sana, Sabah Olmadan şarkılarıyla tanınan 49 yaşındaki şarkıcı Güllü, 20 kilo verdi. ‘Bendeki Sen’ isimli yeni şarkısının klibinde oğlunu oynatan Güllü hem son haliyle hem de oğluyla adından söz ettirdi.

Bir döneme şarkıları ile damga vuran Arabesk Müziğin sevilen isimlerinden Güllü uzun bir aradan sonra ”Bendeki Sen” isimli yeni şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Klip için imaj tazeleyen şarkıcı ,yönetmenliğini İranlı Behnam Saeidi’nin üstlendiği klip için 20 kilo verdi.

9 ayda 70 kilo verdikten sonra son dönemde yeniden kilo alan şarkıcı tekrar kilo verdi. Güllü’yü görenler “Resmen gençleşmişsin” yorumlarında bulundu.

Uzun süredir üzerinde çalıştığı şarkısının klip çekimlerinde bir ilke imza atan Güllü, oğlu Yağız ile de kamera karşısına geçti. Güllü’nün oğlunu görenler “Boyuna gelmiş”, “Annesini andırıyor”, “Kardeş gibiler” yorumlarında bulundu.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)