MüzikMüzik Haber

Şarkıcı Nez, Ateş Püskürdü!

Şarkıcı Nez, “Çocuk doğurmak kadar güzel bir şey yok bir kadın için. Kadın çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır" diyen seramik sanatçısı Günseli Kato'ya ateş püskürdü.

Geçtiğimiz günlerde; Seramik sanatçısı ve ressam Günseli Kato, Ceyda Düvenci’nin NTV ekranlarında yayınlanan “Bambaşka Sohbetler” programına konuk oldu. Kato, annelik hakkında çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

“KADIN ÇOCUK DOĞURMUYORSA EKSİĞİ VARDIR”

Ünlü Ressam, “Çocuk doğurmak kadar güzel bir şey yok bir kadın için. Kadın çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır. Kadının kadın olması için çocuk doğurması gerekir. Doğurduğunuz andan itibaren mertebe kat ediyorsunuz, insan olarak bir canlıya can vermek ve onu büyütmek… İyi ki doğurdum.” dedi.

Şarkıcı Nez ise bu haberi sosyal medya hesabından; “Cehalet ötesi! Vol 2” başlığıyla paylaştı. Nez bu açıklamaya; “Hayatta doğum yaptığı için tek başarısı sığındığı” dedi.

“SİZİN GİBİ İNSANLARDAN BIKTIK”

Ayrıca yaptığı bir başka açıklamada; “Evladına fiziksel şiddet uygulayan terk edip hiç yerine koyanlar tecavüz edenler ana baba! Biz mi eksiğiz! Biyolojik olarak her doğuran mı anadır babadır! Sizin gibi insanlardan bıktık. O yayında olmayı ne çok isterdim” dedi.

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.