MüzikMüzik Haber

Şarkıcı Nez, Yıllara Meydan Okudu

Şarkıcı Nez, sosyal medya hesabından 43. yaş günü için bir video paylaştı. Sevenlerinden övgü dolu sözler aldı.

Nez, geçtiğimiz günlerde yıllar önce bitmiş bir davasının yeni habermiş gibi tekrar gündeme getirilmesine tepki göstermişti. Instagram hesabından yaptığı canlı yayın ile üzerine yapılan medya mobbingine ateş püsküren şarkıcı ona bunu yapan medya kuruluşlarına dava açacağını da dile getirmişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/sarkici-neze-yapilan-medya-mobbingi/

2000’li yılların başında çıkış yaptığı şarkısı “Sakın Ha!” ile o yıllara damga vuran Nez, sosyal medya hesabından doğum günü için yeni bir video paylaştı. 2000’li yılların başında “Sakın Ha!” şarkısına çektiği klipteki kalça dansı ile olay olan şarkıcı ardından yayınladığı “Her Şey Boş” şarkısının klibiyle de gündemdeki yerini korumuştu.

Yıllar geçse de geçen o yıllara meydan okuduğunu kanıtlayan Nez, videoyu paylaştıktan sonra takipçilerinden tam puan aldı. Nez,  “Hello 43” notuyla paylaştığı videoda dans etti ve takipçilerini eski zamanlara götürdü.

Videoyu izleyen takipçileri Nez’in 43 yaşında olduğuna inanmadı. “Aradan geçen 21 senede hiçbir şey değişmemiş”, “Bizi yıllar öncesine geri döndürdün”, “Zaman geçse de Nez aynı Nez” şeklinde yorumlar yapıldı. Başka bir takipçisi “Böyle 43 olacaksam hiç sorun yok” diye esprili bir yorum gönderdi.

İŞTE O VİDEO!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu