GündemSosyal

Zara: Yeni Nesli Bazen Şanslı, Bazen Şanssız Görüyorum!

Türk Halk Müziği sanatçısı Zara, Ceylan Ertem’in 'Duyuyor musun?' programına konuk oldu. Sevilen şarkılarını Ertem'le birlikte seslendiren Zara, hayatına ve kariyerine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Türk Halk Müziği sanatçısı Zara, Ceylan Ertem’in ‘Duyuyor musun?’ programına konuk oldu. Sevilen şarkılarını Ertem’le birlikte seslendiren Zara, hayatına ve kariyerine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Ceylan Ertem’in ‘Duyuyor musun’ programına katılan Türk Halk Müziği sanatçısı Zara, kariyeri ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, ”Bu dünyaya şarkı söylemek, oyunculuk yapmak, tiyatro yapmak için geldim. Bu benim için yarım kalmış bir hikayenin devamı gibiydi. Bir gün hayatım bir film olacaksa kesinlikle komedi olacaktır. Küçücük yaşta mahallenin starıydım, Tarkan’ıydım. Park açılışı olur ben sahneye çıkardım.” dedi.

YENİ NESLİ BAZEN ŞANSLI BAZEN DE ŞANSSIZ GÖRÜYORUM

Ünlü şarkıcı, “Bizim gibi 70’li, 80’li yıllarda doğanlar için bilgi çabuk ulaşılabilir hale geldi. Bilgi kirliliği de oldu. Ne doğru tam bilemedik, adaptasyon sorunu yaşadık. Her yeni doğan çocuk doğduğu çağa uyumlu bir şekilde dünyaya geliyor. Bunu kendi çocuğumda da görüyorum. Bence bu uyumu ve zamanı yakalayabilen, demlenebilen, doğru yaş alabilen, ayakta kalmaya devam ediyor. Bazen yeni doğan nesli çok şanslı görüyorum. Bazen de bu hız yüzünden şanssız olduklarını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

KENDİ HİKAYEMİZİN BAŞROLÜNDEYİZ

Öte yandan Zara, “Müziğe yeni başlayacak gençlere ne önerirsin?” sorusuna, ”Gezmeli, okumalılar. Okumak, bir başkasının gözüyle hayata bakmak, başka pencereler açmak, izlemek çok önemli. Hepimiz bir kader çizgisiyle geliyoruz ama kendi hikayemizin başrolünde biz varız. İstediğin şeye asılmak doğru ama bunu da hayatın asıl amacı haline getirmemek lazım. Hayali gerçekleştirmek için her şeyi yapıp sonra da beklemek doğrusu.” yanıtını verdi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.