Genel Bilgiler

Şarkılarımı Radyoda Nasıl Yayınlarım?

Eserlerinizi radyolarda ve dijital platformlarda yayınlatmanın yolları hakkında bilmeniz gerekenler...

Yeni çıkmış bir albümün yahut single çalışmasının dinleyiciye ulaşması için bir dizi mecrada yayımlanması gerekir. Bunlar müzik marketlerde fiziki albüm satışları gibi geleneksel yöntemlerin dışında dijital platformlar ve radyoları da kapsamaktadır. Dijital platformlar ve radyolar günümüzün en revaçta müzik dinleme mecralarındandır. Hal böyle olunca sanatçıların bu alanlara yayımlanmış eserlerinin servis edilmesi gerekir. Peki bir plak şirketi ile çalışmayan yahut konular hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler eserlerini dijital platformlara nasıl yüklemektedir? Şarkılarımı radyoda nasıl yayınlarım? Sanatçıların şarkıları radyolarda nasıl listelere alınmaktadır?

Şarkılarımı Dijital Platformlarda Nasıl Yayınlarım?

İlgili Makaleler

Spotify, Fizy, Muud Müzik, Deezer, iTunes gibi çevrimiçi müzik platformları plak şirketleri ile yaptıkları ortaklıklarının yanı sıra bağımsız müzisyenlerin de eserlerine yer vermektedir. Bu noktada bireysel olarak başvuruda bulunması mümkündür ancak profesyonel bir hizmet almak süreklilik ve nitelik açısından önem taşır. Peki şarkılarımı radyoda nasıl yayınlarım? diye soranlar için radyo listelerine girmenin yolları nelerdir?

Şarkılarınızı Radyoda Yayınlatmanın Yolları

Türkiye’de yüzlerce yerel ve ulusal çapta yayın yapan radyo frekansı bulunur. Bu noktada kritik nokta ulusal radyolarda şarkılarının çıkmasıdır. Şarkılarımı radyoda nasıl yayınlarım? diye soran müzisyenler ve şarkıcılar güçlü bir eserin yanı sıra aldıkları güçlü bir destekle radyo listelerinde var olabilmektedir. Radyo ve müzik platformu Müzikonair bünyesinde barındırdığı PR şirketiyle şarkınızdan almayı beklediğiniz radyo dönüşlerini size en iyi şekilde sunmak için üstün hizmet vermektedir. Birçok ünlü isimle çalışan Müzikonair bu noktada yayımlanmış yahut yayımlanmayı bekleyen albüm ve single çalışmalarında iş birliği sağlayabileceğiniz en profesyonel platformlardan bir tanesidir.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.