NetD Müzik Yayınlama – Şarkımı Netd Müzik’te Nasıl Yayınlatırım? 0 552 685 38 82 -
Genel Bilgiler
Trend

NetD Müzik Yayınlama – Şarkımı Netd Müzik’te Nasıl Yayınlatırım? 0 552 685 38 82

Netd Müzik'te şarkı yayınlatmak klip Yayınlatmak

Şarkımı NetD Müzik’te Nasıl Yayınlatabilirim?

Türkiye’nin en büyük Youtube müzik kanalı Netd Müzik‘te şarkı yayınlatmak Netd Müzik Klip Yayınlatmak müzisyenlerin ve şarkıcıların en merak ettiği konular arasında yer alır. İşte 18 milyondan fazla abone sayısı ile Türkiye’nin en geniş kapsamlı Youtube müzik kanalı olan Netd Müzik’te şarkınızı yayınlatmak için yapmanız gerekenler…

Bunun için ilk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkması gerekmektedir. Netd Müzik Klip Yayınlama Netd Şarkı Netd Klip Yayınlatmak Nasıl Yapılır Netd müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Müzik Onair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzik Onair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatmanız oldukça kolaydır.

NetD müzik platformunda şarkı yayınlatmak için bir dağıtım bayisine ihtiyacınız olacak. ( Müzikonair ) Kendi resmi sitesinde bunu yapmanız mümkün değil. Müzikonair, NetD müzik partneri olarak şarkınızı yayınlatır. NetD şarkı yayınlama için ve çekilecek klip ve aracılık ücreti vardır.

Netd Müzik‘te Şarkı Yayınlatmak Ücretli Mi?

Son derece makul bir fiyatla Netd Müzik kanalında yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi dinleyici kitlesi elde etmeniz kaçınılmazdır. Her geçen gün dijital hale gelen müzik dinleme alışkanlıkları, Youtube üzerinden de çeşitli kanallar üzerinden yayınlanmalıdır. Bu sayede farklı tarzları buluşturulmakta ve müzisyenlerin kendilerini tanıtma fırsatı verilmektedir. Netd Müzik üzerinden şarkı yayınlatmak isteyen kişiler Müzik Onair Records ile çalışarak video kliplerini Netd Müzik aracılığıyla milyonalra ulaştırabilmektedir.

Netd Müzik Aracılığıyla Adınızı Duyurun

Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak için Müzik Onair ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Netd Müzik’in iş ortaklarından bir tanesi olan Müzik Onair ile iletişime geçerek, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturabilirsiniz. Öte yandan Müzik Onair aracılığıyla sunulan başarılı PR çalışması ile şarkınız resmi olarak yayınlandığında radyo ve diğer mecraların ilgisini daha fazla çekecektir. Netd Müzik aracılığıyla sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 18 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz.

 

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Müzik Onair ile muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Netd Müzik, Türkiye’nin önde gelen müzik yayıncılarından biri olarak bilinir. Bu platformda kendi müzik klibinizi yayınlamak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Hazırlık Yapın: İlk olarak, klibinizin profesyonelce çekilmiş, düzenlenmiş ve kaliteli bir video olduğundan emin olun. İzleyicilere ve Netd Müzik’e çeşitli türlerde müziğinizi ve görsellerinizi sunmak istediğinizden emin olun.
  2. Muzikonair ile İletişime Geçin: Netd Müzik, kendi içeriklerini ve sanatçılarını kabul ediyor. Bu nedenle, klibinizi platformlarında yayınlamak istediğinizi belirten bir iletişim formu veya e-posta adresi aracılığıyla bizlerle iletişime geçmelisiniz.
  3. Telif Hakları ve İzinler: Klibinizde kullanılan müziğin telif hakları ve izinleri konusunda herhangi bir sorun olmaması için gereken izinleri alın. Bu, klibinizdeki müziğin hak sahipleri ile anlaşmayı içerebilir.
  4. Video Teslimi: Netd Müzik, genellikle belirli video formatlarını ve kalite standartlarını kabul eder. Bu konuda Muzikonair ile iletişime geçerek doğru formatları ve kalite gereksinimlerini öğrenin.
  5. Klip Bilgileri ve Tanıtım: Klibinizin yayınlanmasından önce, Netd Müzik için metin tabanlı bilgileri (şarkı adı, sanatçı adı, tanıtım metni, vs.) ve özel bir kapak görseli sunmanız gerekebilir.
  6. Dağıtım Anlaşması: Netd Müzik, klibinizi yayınlamadan önce size bir dağıtım anlaşması teklif edecektir. Bu anlaşmayı dikkatlice gözden geçirin ve herhangi bir terim veya koşul konusunda anlaşmazlık yaşarsanız, profesyonel bir hukuk danışmanına danışın.
  7. Klibin Yayınlanması: Netd Müzik, klibinizi kabul ettikten sonra, klibinizi uygun kanallarında yayınlayacaktır.

Unutmayın ki Netd Müzik’in politika ve gereksinimleri zaman içinde değişebilir, bu nedenle en güncel bilgilere ve iletişim bilgilerine erişmek için her zaman muzikonair kontrol etmelisiniz. Ayrıca, klibinizi özgün ve dikkat çekici yapmak için yaratıcı bir yaklaşım benimsemeyi unutmayın.

netd müzik yayınlama netd müzik yayınlatmak Şarkı Yayınlatmak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)