Ana Sayfa » Müzik » Şarkısı Binlerce Disslike Alan Deha Bilimlier Ateş Püskürdü

Şarkısı Binlerce Disslike Alan Deha Bilimlier Ateş Püskürdü

oduller-reklam-banner

Deha Bilimlier’in geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü ‘Dalga Dalga’ şarkısı, 28 bin kişi tarafından beğenilirken, 26 bin kişi tarafından beğenilmedi.

Asıl adı ‘Denizin Dibinde Haçcam’ olan Türk Halk Müziği’nin ölümsüz eserini ‘Dalga Dalga’ ismiyle yeniden yorumlayan Deha Bilimlier’e binlerce disslike ve binlerce olumsuz yorum yapıldı.

Şarkı Youtube resmi kanalında binlerce olumsuz yorum aldı ve eleştirildi. Birçok dinleyici şarkının isminin değiştirilmesini doğru bulmazken, birçok kişi de Deha Bilimlier’in fenomen Murat Övüç’ten prim yaptığını öne sürdü.

”Trendlerde Olması Beğenilmediği İçin Mi?”

Deha Bilimlier ise şarkıya gelen geri dönüşleri gündeme taşıyan ve dikkat çeken disslike sayısından söz eden haberlere ateş püskürdü. Beğenilmeyen şarkının 3 günde 1 milyon izlenemeyeceğini söyleyen Deha Bilimlier, Müzik Onair’a açıklama yaptı. Bilimlier, ”Hangi beğenilmeyen şarkı 2 günde 1 milyon izlendi acaba? 3 gündür trendlerde olması beğenilmediği için mi?” ifadelerine yer verdi.

Şarkısına güvenen Deha Bilimlier, olumsuz yorumlara ve disslike sayısına aldırış etmedi ve şarkısının başarılı olduğundan söz etti.

Ancak bu ilk değil. Youtube’da trend videolar listesine giren şarkılar daha önce de beğenilmediği için gündeme gelmişti. Şarkının Youtube trendlerde yer almasını başarı olarak yorumlayan ve şarkısına güvenen Deha Bilimlier’in bu açıklamasının ardından ”O halde şarkıya gelen olumsuz geri dönüşlerin sebebi Murat Övüç mü?” soruları akıllara geldi.

Peki Murat Övüç rol aldığı video klibe gelen olumsuz eleştirilere ve on binlerce beğenmeme sayısına ne yanıt verecek?

İşte o şarkı;

İlgili Haber: Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi?

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir