Müzikonair Şaşırtan İddia! Ebru Gündeş Evleniyor Mu? | Müzikonair
GündemSosyal

Şaşırtan İddia! Ebru Gündeş Evleniyor Mu?

Ebru Gündeş, iş insanı Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtı. Selin Özdemir’den Temmuz 2022’de boşanan Murat Özdemir'in Ebru Gündeş ile 2023 yılının sonlarına doğru birlikte olmaya başladığı öğrenildi.

Ebru Gündeş, iş insanı Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtı. Selin Özdemir’den Temmuz 2022’de boşanan Murat Özdemir’in Ebru Gündeş ile 2023 yılının sonlarına doğru birlikte olmaya başladığı öğrenildi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, evliliğinin bitmesinin ardından Ebru Gündeş’i yakın takibe alarak sürekli sahnesini izlemeye giden Özdemir, sanatçı ile de ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştı. İlk eşinden 2, ikinci eşinden 1 çocuğu olan Murat Özdemir’in, bir kız annesi Ebru Gündeş ile evlenmeye karar verdiği öğrenildi. Çiftin yakında nikâh masasına oturmaya hazırlandığı öne sürüldü.

Ebru Gündeş ya da Murat Özdemir cephesinden konuyla ilgili bir açıklama henüz gelmedi.

Murat Özdemir ve Selin Kabaklı

Dördüncü Kez Evlenecek

16 yaşındayken Hamdi Vardar ile yaptığı ilk evliliğinden sonra, 2002 yılında avukat Ömer Durak ile ikinci evliliğini gerçekleştiren Gündeş, 2010 yılında İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf’la hayatını birleştirdi. Çiftin, 15 Ekim 2011’de kızları Alara dünyaya geldi.

Ancak, 2016 yılında tatil için gittiği Miami’de ABD’nin İran yaptırımlarını ihlal suçlamasıyla tutuklanan Sarraf, serbest bırakıldıktan sonra Türkiye’ye dönmemişti. Bu sürecin ardından, Gündeş Mayıs 2021’de Bodrum Aile Mahkemesi’nde Sarraf’ın kendisini aldattığı iddiasıyla dava açmış ve 11 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu