Genel Bilgiler

Savcılığın Harekete Geçtiği Spotify Listeleri Bu Defa Yargı Makamlarıyla Alay Etti

Müzikonair'in uzun süredir gündeme getirdiği ve yakın takipçisi olduğu Spotify'daki dini değerlere hakaret eden müzik listeleriyle ilgili savcılık düğmeye bastı.

Müzikonair’in uzun süredir gündeme getirdiği ve yakın takipçisi olduğu Spotify’daki dini değerlere hakaret eden müzik listeleriyle ilgili savcılık düğmeye bastı.

İsveç merkezli Spotify platformunda uzun bir süredir İslamofobi’yi destekleyen, FETÖ propagandası yapan ve dini değerler ile alay eden çalma listeleri yer alıyor. Müzikonair’in ayyuka çıkardığı konuyla ilgili ana akım medya da sessiz kalmayınca, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı resen harekete geçti.

Ancak Spotify’daki skandal müzik listelerinin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de bazı kişiler tarafından ‘İsfanbul Cumhuriyet Başsavcılığının Spotify’a Soruşturma Başlatırken Dinledikleri’ isimli bir çalma listesi dikkat çekti. Listeye  ‘Saygılar sayın başsavcım’ notu eklendi. Bazı saygısız kişiler tarafından oluşturulan çalma listelerinde yargı makamlarıyla adeta dalga geçildiği görüldü.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.