GündemSosyal

Seda Sayan’dan Dikkat Çeken Açıklama: Yumurtalarımı Dondurttum!

Geçtiğimiz nisan ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, ''Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?'' sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Geçtiğimiz nisan ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, ”Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti. Dün akşam bir davete katılan Seda Sayan ve Çağlar Ökten ikilisinden sürpriz bir açıklama geldi.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift “Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna da cevap verdi. Sayan “Her ikimizin de evlatları var. Böyle bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.

eda Sayan’ın açıklamaları kısa sürede gündem oldu. 59 yaşındaki ünlü sanatçı 2. Sayfa programına attığı mesajda da yumurtalarını dondurttuğunu söyledi.

Seda Sayan, “Yumurtalarımı dondurtmuştum. Eğer Çağlar’ın çocuğu olmasaydı doğururdum ama 12 yaşında bir oğlu var çocuk işi bitmiştir.” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.