GündemSosyal

Seda Sayan’ın Yumurtaları NFT Oluyor

'Yumurtalarımı dondurttum' açıklamasıyla dikkat çeken Seda Sayan, ''Yumurtalarım tazecik duruyor. Yumurtalarım ile ilgili projelerim var. NFT olarak satışa sunacağım'' dedi.

‘Yumurtalarımı dondurttum’ açıklamasıyla dikkat çeken Seda Sayan, ”Yumurtalarım tazecik duruyor. Yumurtalarım ile ilgili projelerim var. NFT olarak satışa sunacağım” dedi.

Kısa bir süre önce Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Sayan, şaşırtıcı açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmüyor. Daha önce ‘Yumurtalarımı dondurttum’ diyen Seda Sayan, şimdi de NFT açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

‘Yumurtalarımı NFT Olarak Satışa Sunacağım’

2.Sayfa programına telefonla bağlanan ünlü şarkıcı, ”Menopoz bir kadının ikinci doğuşudur. Ben 20 yıl önce yumurtalarımı dondurtmuştum artık her şey mümkün. Benim en büyük şanslarımdan biri Çağlar’ın bir çocuğunun olmaması. Onun çocuğu olmasaydı, anne olmayı denerdim. Yumurtalarım tazecik duruyor. Yumurtalarım ile ilgili projelerim var. NFT olarak satışa sunacağım” açıklamasını yaptı.

İkimizin De Evlatları Var

Geçtiğimiz nisan ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Sayan, ”Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift “Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna da cevap verdi. Sayan “Her ikimizin de evlatları var. Böyle bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı. 59 yaşındaki ünlü şarkıcı 2. Sayfa programına attığı mesajda da yumurtalarını dondurttuğunu söyledi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.