MüzikMüzik HaberVitrin

Sefo: Ben İyi Bir Rap’çiyim, Çünkü Pop Da Yapabiliyorum

Şarkıları ve tarzıyla müzik dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Sefo, Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuştu. 'Şarkılarım yüzde 50 anlaşıldı' diyen Sefo, müziğine gelen eleştirilere yanıt verdi.

Şarkıları ve tarzıyla müzik dünyasının dikkat çeken isimlerinden olan Sefo, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. ‘Şarkılarım yüzde 50 anlaşıldı’ diyen Sefo, müziğine gelen eleştirilere yanıt verdi.

Sefo şöyle konuştu;

Ben reggaeton tarzı şarkılar yapıyorum. İnsanlar bu tarzda yaptığım şarkıları dinliyorlar, beat’ı (ritmi) aynı diyorlar. Anlaşılmıyor. Ya da İskoçya’ya gidip etek giydim. Orada kültürel bir şey ve normal. Sokakta etekle gezmiyorum ama beni normalde etek giyiyormuşum sandılar.

2021-2022 sırasında yaptığım şarkıların çoğu reggaeton tarzındaydı ve tarzın gerektirdiği temel vuruşlar kullanıldığından insanlara aynıymış gibi geliyor. Son albümle bu konuyu tamamen kapattığımızı düşünüyorum, her tarzdan, her telden bir şeyler var.

Diyebiliriz, rapçi’ler, rap dinleyenler kabul etmiyor olabilirler ama reggaeton hip-hop türünün bir alt dalı, ben de istediğim zaman rap yapabilen bir rap’çiyim. Ben iyi bir rap’çiyim çünkü pop da yapabiliyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu