GündemSosyalVitrin

Sefo: Ezhel’in İlk Hatası Twitter Açmaktı

Sefo, YouTube'da Efe Show programına katılarak son günlerde Ezhel'in skandal sözleri yüzünden başlayan olayları değerlendirdi. 

Sefo, YouTube’da Efe Show programına katılarak son günlerde Ezhel’in skandal sözleri yüzünden başlayan olayları değerlendirdi. Şarkıcı, “Popçu. Ne Rapçisi, kültürü bitirdiniz” şeklinde gelen eleştirilere “Ben Rap yapabiliyorum. Fazlasını da yapabiliyorum, sadece Rap yazmak değil de işin içinde görsel, farklılıklar katarak yapmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Ezhel’in “Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” sözleri sosyal medyada yoğun tartışma konusu olmuştu. Rapçiye bir tepki de eski dostu Ben Fero’dan gelmişti. Ben Fero, Ezhel için; “Kendisine ‘devrim var, gel başa geç diye çağırsanız ya geç gelir, ya hiç gelmez” demişti. Konu hakkında yorumunu dile getiren Sefo, “Üzüldüm gerçekten olanlara. Politik bir olay o yüzden içine girmek istiyorum. Ezhel’in ilk hatası Twitter açmaktı. Ondan sonra kurduğu cümlelere girmek istemiyorum. Ben Fero ile karşı karşıya geldikleri zaman halledemeyecekleri bir problem olduğunu da düşünmüyorum” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.