Müzikonair Sefo Konser İletişim ve Booking | Müzikonair
Bilgi Deposu 5N1KGenel Bilgiler

Sefo Konser İletişim ve Booking

Rap müziğin sevilen ismi Sefo konser iletişim ve organizasyonlarına ilişkin gerekli bilgilere yazımız aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Rap müziğin sevilen ismi Sefo konser iletişim ve organizasyonlarına ilişkin gerekli bilgilere yazımız aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Sefo olarak bilinen rap sanatçısı Seyfullah Sağır’ın menajeri ve iletişim danışmanına ulaşmak için gerekli bilgileri sizlere anlatacağız.

‘Bilmem Mi’ ve ‘Affettim’ gibi hit şarkılara imza atan Sefo, YouTube ve dijital platformlarda en çok dinlenen rapçilerden bir tanesidir. Özellikle 2021 yazına damga vuran Sefo, kısa sürede geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Kendine has yorumlama tarzı ve sahne performansları ile ilgi çeken grup özellikle genç neslin rağbet gösterdiği festival ve organizasyonların aranan isimlerinden bir tanesidir.

Sony Music ve 3TR6AP2 çatısı altında önemli projelere imza atan Sefo’ya ulaşabileceğiniz pek çok iletişim kanalı mevcuttur. Festival ve konserlerin aranan isimlerinden olan Sefo, organizatörlerinin en çok rağbet gösterdiği isimlerin başında gelmektedir.

Sefo Konser Ücreti

Sefo konser iletişim ve booking için Müzikonair şirketiyle iletişime geçmeniz mümkündür. Ünlü şarkıcıya bizzat ulaşmak isteyen hayran grupları ve event danışmanları mail yahut telefon numarasıyla irtibat kurabilmektedir.

Sefo hakkında en merak edilen konulardan bir tanesi de Sefo konseri için ücret konusudur. Son belirlemelere göre Sefo’nun ücretleri sahne alınacak mekan ve konsepte göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eğlence mekanı, belediye konseri, bahar şenliği, festival ve halk konseri gibi pek çok konseptte konser tipi bulunmaktadır. Ancak son açıklamalara göre Sefo konser ücreti ortalamasının 170 bin TL olduğu söylenmektedir.

Öte yandan ünlü rapçi son olarak 90 bin kişinin katılım gösterdiği bir konser ile rekor kırmıştı. Özellikle genç neslin beğeni ile takip ettiği ve dijital platformlarda zirvenin sahibi olan Sefo, konser konusunda bir hayli yoğundur. Bu sebepten ötürü konser takvimi yoğunluğuna uyum sağlamak ve önceden iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Sefo Konserleri İçin Nasıl Destek Alınır?

Sefo konser iletişim konusunda destek almak adına Müzikonair ile iletişime geçilmesi mümkündür. Sefo konserleri biletli yahut biletsiz olarak ayarlanabilmektedir. Ancak ünlü rapçinin kaşesi sabittir. Genel olarak programdan önce konser ücreti sanatçılara menajerleri aracılığı ile takdim edilir. Ancak taraflar arasında yapılan karşılıklı konser anlaşması bağlayıcı olmaktadır.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için [email protected] ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu