Müzikonair Sefo, Okul Başkanlığına Aday Olan Öğrencinin Vaadini Yerine Getirdi | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Sefo, Okul Başkanlığına Aday Olan Öğrencinin Vaadini Yerine Getirdi

Bursa'da Çağdaş Öncü Okulları'ndan bir öğrenci okul başkanlığına aday olarak "Başkan olursam Sefo'yu okula getirteceğim" vaadinde bulundu. Sefo, başkan olarak seçilen öğrencinin vaadini yerine getirdi. 

Bursa’da Çağdaş Öncü Okulları’ndan bir öğrenci okul başkanlığına aday olarak “Başkan olursam Sefo’yu okula getirteceğim” vaadinde bulundu. Sefo, başkan olarak seçilen öğrencinin vaadini yerine getirerek okula gitti. Ünlü şarkıcı okuldaki öğrenciler tarafından büyük bir coşkunlukla karşılandı.

Şarkıcı Sefo, olayı Instagram hesabında çektiği videoda şu sözlerle anlattı: “Bursa’da bir okulda bir öğrenci okul başkanlığına aday olmuş ve vaatlerde bulunmuş. Vaatlerinden birisi de beni okula getirtmekmiş. Arkadaşımız başkan seçilmiş. Ben şu an Bursa’da bir okula doğru gidiyorum”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)