MüzikMüzik Haber

Sefo’dan Aşk Sorularına Manidar Yanıt: Alışkın Değilim Böyle Şeyler Ters

Aşk yaşadığı konuşulan ünlü rapçi Sefo ile Melisa Döngel, birlikte görüntülendi. Sefo basın mensuplarına 'Kavacık'tan Beykoz'a kadar bizi takip etmeniz bana yanlış geldi. Belki de yeni ünlü olduğum için alışkın değilim. Ben Samsun'da büyüdüm. Böyle şeyler bana ters'' dedi.

Aşk yaşadığı konuşulan ünlü rapçi Sefo ile Melisa Döngel, birlikte görüntülendi. Basın mensuplarını görünce şaşıran Sefo, ”Kavacık’tan Beykoz’a kadar bizi takip etmeniz bana yanlış geldi. Belki de yeni ünlü olduğum için alışkın değilim. Ben Samsun’da büyüdüm. Böyle şeyler bana ters” dedi.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; geçtiğimiz haftalarda oyuncu Melisa Döngel ile adı aşk dedikodularına karışan şarkıcı Sefo, klip çekiminden çıkarken görüntülendi. Set çıkışı olduğu için yorgun olduğunu dile getiren Melisa Döngel, “İyi akşamlar. Lütfen daha sonra konuşalım. Setten çıktım, çok yorgunum” dedikten sonra otomobile bindi.

Sefo ise basın mensuplarına, “Kavacık’tan Beykoz’a kadar bizi takip etmeniz bana yanlış geldi. Ben klip çekiminden çıktım, magazin falan bilmiyorum. Belki de yeni ünlü olduğum için alışkın değilim. Ben Samsun’da büyüdüm. Böyle şeyler bana ters. Siz de işinizi yapıyorsunuz, olsun. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim” diyerek ardından evinin yolunu tuttu.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.