GündemSosyal

Sefo’dan Herkesi Şoke Eden ’31’ İtirafı!

Ünlü rapçi Sefo, Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programına konuk oldu. Sefo ile Hasan Can Kaya arasında geçen diyaloglar ve Sefo'nun itirafları programa damga vurdu.

Ünlü rapçi Sefo, Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına konuk oldu. Sefo ile Hasan Can Kaya arasında geçen diyaloglar ve Sefo’nun itirafları programa damga vurdu.

EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar programının son bölümüne Sefo konuk oldu. Sefo, Hasan Can Kaya’nın ‘Zorunda olmasan hemen yapmayı bırakacağın şey nedir?” sorusuna ” 31 ” şeklinde yanıt verdi. Sefo’nun bu yanıtı programdaki seyircileri kahkahaya boğdu.

Isabelle Şişme Bebek Mi?

İkili arasında geçen şişme kadın muhabbeti de programa damga vuran konulardan bir tanesi oldu. Yurtdışında okuyan konuğun şişme bebek ile ilgili anısının ardından ünlü rapçi Sefo, şişme bebek fiyatlarının 8 bin liradan başladığını söylemesi Hasan Can Kaya’yı şoke etti. Hasan Can Kaya ”Isabelle şişme bebek mi?” sözleriyle Sefo’ya takıldı.

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.