MüzikMüzik HaberVitrin

Sefo’nun Milli Takım Marşı Alay Konusu Oldu

Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'ye özel marş hazırlayan Sefo'nun Türkiye'm şarkısı sosyal medyada farklı yorumları beraberinde getirdi.

Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye’ye özel marş hazırlayan Sefo’nun Türkiye’m şarkısı sosyal medyada farklı yorumları beraberinde getirdi. Pek çok kişi marş hakkında olumsuz yorumlarda bulundu. Bu yorumlardan bazıları ise ‘Marşın tek güzel yanı bitmesi’ , ”Ben ne dinledim az önce Tarkan’ın Bir Oluruz Yolunda bize yeterdi. Önüne gelen marş yazmasın lütfen” , ”Yapay zeka daha iyi marş yapar” şeklindeydi.

Marşa bir yorum da film ve dizi eleştirmeni Murat Soner’den geldi. Murat Soner, çektiği bir video ile Sefo’yu taklit edip, Sefo ile dalga geçti.

Türkiye, EURO 2024’te çıktığı ilk mücadelede galibiyet sevinci yaşamasına rağmen, Sefo’nun hazırladığı marş beklenen başarıya ve dinlenme sayısına ulaşamadı. Sosyal medyada ve kamuoyunda gelen yoğun eleştiriler, marşın genel anlamda başarısız olarak nitelendirilmesine neden oldu.

 

Sefo Eleştirilere Yanıt Vermişti

Marşa sosyal medyada vasat ve berbat şeklinde yorumlar gelince Sefo sessizliğini bozdu. Bir takipçisinin imalı sözlerle yaptığı paylaşımı alıntılayarak şunları söylemişti;

”En iyisi olduğu hakkında en ufak bir iddiam olmadı, hatta güzel olduğunu bile belirtmedim. Ben elimden geleni yapmaya çalıştım, siz sadece tweet attınız”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu