MüzikMüzik Haber

Selami Şahin’den Hakkında Çıkan İddialara Açıklama: Sıcak ve Samimi Diyaloglar Yanlış Yorumlanmıştır

Selami Şahin'in Etiler'de bir AVM önünü mesken tutup yoldan geçen kadınlara garip tekliflerde bulunduğu ve ofisine davet ettiği öne sürülmüştü. Selami Şahin'den açıklama geldi.

74 yaşındaki usta sanatçı Selami Şahin’in Etiler’deki ünlü bir AVM önünü mesken tutup, yoldan geçen kadınları sürekli olarak ofisine davet ettiği, kadınlara garip tekliflerde bulunduğu ve flört etmeye çalıştığı iddia edilmişti. Selami Şahin’in basına servis edilen o görüntüleri ise tartışma konusu olmuştu.

Selami Şahin ile İlgili Şoke Eden İddialar: Elimizi Bırakmıyor, Ofisine Çağırıyor, Garip Tekliflerde Bulunuyor…

Konuyla ilgili basında çıkan haberlerin ardından Selami Şahin cephesinden açıklama geldi. Şahin yaptığı basın açıklamasında haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Selami Şahin, sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

‘Selami Şahin yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.’

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.