MüzikMüzik Haber

Selda Bağcan’dan Gökhan Türkmen’e Sert Yanıt: Terbiyesizlik! Sana Ne?

Gökhan Türkmen Selda Bağcan'ın Harbiye sahnesine Aleyna Tilki'yi çıkarması üzerine 'reklam' diye tepki göstermişti. Selda Bağcan'dan Gökhan Türkmen'e yanıt geldi.

Selda Bağcan, geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Aleyna Tilki’yi konuk etmiş, Gökhan Türkmen de bunun üzerine sosyal medyadan ‘reklâm’ diyerek tepki göstermişti. Selda Bağcan’dan Gökhan Türkmen’e sert bir yanıt geldi.

Selda Bağcan, 4 Ağustos’ta Harbiye konserinde ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk ederek  ‘Gesi Bağları’ türküsüne düet yapmıştı. Sahnede Aleyna Tilki’ye övgüler yağdıran Selda Bağcan’a genç şarkıcı; “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” diyerek; Türkiye’de sadece Selda Bağcan’ı dinlediğini söylemişti.

‘Güzel Reklam Hayırlı İşler’

Bu gelişmelerin üzerine Gökhan Türkmen, “Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!” ” ifadelerine yer verdi.

Sane Ne!

Selda Bağcan konuyla ilgili olarak Magazinsortie.com haberine göre Gökhan Türkmen’e cevap verdi:

“Terbiyesizlik yapmış… Bir defa ben hiçbir şekilde Aleyna’yı  anons etmedim. Onu kendi orkestramızdan bile gizledik. Birden bire geldi sürpriz için. O da ‘reklâm yapıyor’ diyor, sana ne? Kıskandı belki de… Gereksiz polemikler bunlar… Sanatçı sanatıyla gündem olmalı. Ayrıca sahneme kimi çıkarmak istersem onu çıkarırım, sana ne?” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu