RadyoYerel

Selda Turgut Aksaray Kral Fm’de!

Selda İle Sarı Sıcak programı Aksaray Kral Fm'de başlıyor. Selda Turgut'un sunacağı program her hafta sonu 18:00 ile 20:00 arası yayında olacak. 

Selda İle Sarı Sıcak programı Aksaray Kral Fm’de başlıyor. Selda Turgut’un sunacağı program her hafta sonu 18:00 ile 20:00 arası yayında olacak.

Selda Turgut, konu hakkında duygularını ifade ederek, “Selda Turgut ile “Sarı Sıcak “ programı ile her hafta sonu yılın en iyi bölgesel radyosu seçilen Aksaray Kral Fm ‘de 18:00/20:00 arası siz değerli dinleyecilerimleyim. Gönüllerinizde var olmak çok kıymetli. önüllere sarı sıcak dokunmaya devam. Bu atamayı gerçekleştiren Aksaray radyocular ve televizyoncular derneği başkanı ve Aksaray Kral fm genel yayın yönetmeni nam’ı diğer sevgi çemberi Talat Bey ‘e ve Müzik direktörü ve pr koordinatörü uluslararası sihirli radyocu Ozzy jackson’a teşekkür ederim.Biz varsak yeter” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.