GündemSosyal

Selen Görgüzel: Ev Sahibim İle Mahkemelik Olacağız!

Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, ev sahibiyle sıkıntılar yaşadığını söyleyerek, “Sanırım yakında mahkemelik olacağız” dedi.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Selen Görgüzel, bir arkadaşıyla Nişantaşı’ndaydı. Yeni şarkı hazırladığında olduğunu ve yakın zamanda dinleyicisi ile parçasının buluşacağını söyleyen Görgüzel, çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz yıl Hamdi Alkan’dan boşandıktan sonra Etiler’e taşınan oyuncu, ev sahibiyle sıkıntılar yaşadığını da söyledi. Ev sahibinin kendisini evden çıkarmak istemesi nedeniyle zor günler geçirdiğini ifade eden Görgüzel, “Bu ara ev sahipleri biraz tuhaf. Ev sahiplerinin biraz adaleti, hukuğu ve yasaları bilmeleri gerekiyor” dedi.

Selen Görgüzel şu sözleri kaydetti;

“Daha taşınalı bir yıl olmamışken beni evden çıkarmaya çalışıyor, sanırım yakında mahkemelik olacağız. Maalesef enterasan diyaloglar yaşadık kendisiyle. Herkes kendine yakışanı yapar, ben üslubumu bozmadım, bir gün ev sahibi ile böyle bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi” ifadelerini kullandı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.